Střecha a střešní konstrukce

Střecha a střešní konstrukceKvalita provedení střechy do značné míry ovlivňuje životnost stavby a také kvalitu bydlení. Nejdůležitějším prvkem střechy je tvar střešní plochy, střešní konstrukce, která musí zároveň splňovat konstrukčně statická hlediska.

Funkce střechy

Správná a kvalitní střecha chrání Vás, ale i Váš majetek před povětrnostními vlivy jako je déšť, sníh, vítr, sluneční záření apod. Kvalita provedení střechy do značné míry ovlivňuje životnost stavby a také kvalitu bydlení.

Proto, pokud potřebujete zastřešit uzavřený prostor (obytný dům, veřejná budova - střecha zateplená) nebo prostor otevřený (přístřešek, pergola, kryté parkoviště - střecha nezateplená), společnost A-Z Bau s.r.o., která je odborník na střechy a střešní konstrukce již několik let, Vám poradí a postaví střechu za Vás.

Střešní konstrukce

Kvalitně realizovat střechu tak představuje pro A-Z Bau precizní a důkladné založení střešních krovů. Námi poskytované tesařské práce jsou poskytovány v té nejvyšší kvalitě. Při položení střešních krovů klademe důraz na správné rozmístění spojovacích prostředků a důkladné ztužení konstrukce střechy. Pečlivě odvádíme i klempířské práce, které jsou nedílnou součástí námi poskytovaných služeb. A-Z Bau s.r.o. disponuje vlastní výrobnou klempířských prvků, což představuje okamžité dodání klempířských prvků bez čekací doby. A-Z Bau s.r.o. prostřednictvím kvalifikovaných zaměstnanců poskytuje kvalitní pokrývačské práce. Položení střešní krytiny je to nejmenší co nabízíme.

Střechy

Vybereme Vám vhodnou střešní krytinu a barvu střešní krytiny tak, aby Váš dům ladil s okolím a stavbou domu. Pokud tedy hledáte odborníky, profesionály v oboru se zárukou kvalitní střechy, neváhejte nás kontaktovat.

Fotogalerie