Renovace a opravy střech

Renovace a opravy střechVlivem povětrnostních vlivů může dojít k poškození střechy. I malé poškození střechy může vyvolat nepříjemné následky. Poskytujeme renovace a opravy všech typů střech.

Malé i velké renovace střech

Renovace a oprava střechy od A-Z Bau s.r.o. zahrnuje od malých po velké renovace a opravy střech. Kvalitní renovaci a opravy střech provádíme za použití kvalitních materiálů od renomovaných výrobců. Součástí renovace a opravy střech od A-Z Bau s.r.o. jsou samozřejmě pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Rádi zrenovujeme a opravíme právě Vaší střechu. Za kvalitně provedenou renovaci a opravu střechy ručíme dlouholetými zkušenostmi a kvalitně odvedenou prací.

Proč renovovat nebo opravovat střechu?

Renovace nebo oprava střechy má oproti montáži či výstavbě nové střešní krytiny několik výhod. První výhodou je bezpochyby příznivá cena (renovace střechy je levnější). Další výhodou je, že renovací střechy předcházíte opětovnému zarůstání střešní krytiny různými lišejníky a mechy. Oprava a renovace střechy může prodloužit životnost střešní krytiny až o několik let. 

Postup renovace střechy

Renovace střech probíhá v několika důležitých krocích:

  • součástí opravy střech je důkladné vyčištění a odmaštění střechy
  • oprava poškozených částí střechy
  • penetrace
  • nátěry (včetně finálního nátěru), které zamezují prosakování vody do konstrukce střechy a zabraňují tak jejímu dalšímu poškozování či úplnému zničení.

Renovace a opravy střech

Potřebujete opravit nebo renovovat střechu? Renovace a oprava střechy od A-Z Bau s.r.o. zahrnuje od malých po velké renovace a opravy střech. Kvalitní renovaci a opravy střech provádíme za použití kvalitních materiálů od renomovaných výrobců. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám na základě Vašich informací zdarma předložíme kalkulaci.

Fotogalerie