Firma A-Z Bau 

Firma A-Z Bau se specializuje na rekonstrukce střech a vnějších plášťů budov. Budete renovovat starší střechu? Potřebujete kompletní přestavbu Vaší střechy nebo spěcháte na zastřešení novostavby?

Obraťte se na nás!

Naše střechy milují vodu!

Poraďte se s námi o výběru střešní krytiny. Pracujeme s kompletním u nás schváleným sortimentem střešních krytin. Náš tým je připraven pokrýt Vaši střechu krytinou v té nejvyšší kvalitě a s dlouholetou zárukou.

Spolupracujeme s předními dodavateli střešních výrobků. A-Z Bau s.r.o. je autorizovanou montážní firmou těch nejprestižnějších značek pálených krytin Meindl a Tondach, betonových krytin Bramac a Beta. Jsme autorizováni k montáži modifikovaných pásů Ikopal a střešních oken Velux a Roto.

Náš A-Z tým, Vaše střecha!

Na střeše, 30 metrů nad zemí, je důvěra a přátelství nezbytnou nutností. Při naší práci tak dáváme vždy přednost osobnímu kontaktu - jen tak můžeme dokonale splnit všechna Vaše očekávání.

Než se společně pustíme do stavby Vaší střechy, seznamte se s naším A-Z týmem.

Celkový počet členů A-Z týmu připravených okamžitě začít pracovat na Vašich stavebních projektech, na Vaší střeše:

  • Stavební klempíř - 11 zaměstnanců
  • Pokrývač - 9 zaměstnanců
  • Tesař - 2 zaměstnanci
  • Zedník - 2 zaměstnanci
  • Přidavač - 3 zaměstnanci
  • Řidič - 2 zaměstnanci
  • THP - 5 zaměstnanců

Pojištění

Spojili jsme jistoty a záruky. Každý náš zaměstnanec je pojištěn odpovědnostní pojistkou do výše 80 000 Kč u ČS živnostenské pojišťovny. Pojistili jsme však celou naši společnost! ČS živnostenská pojišťovna ručí za naše škody až do výše 1 000 000 Kč.

Vybavení pro stavbu střech

Naše vlastní technické vybavení nám umožňuje stavět skvělé střechy, ale držet cenu při zemi.

My nemusíme čekat na dodání jednotlivých klempířských prvků: A-Z Bau s.r.o. má jejich vlastní výrobnu. Práce A-Z týmu na Vaši střeše se tak nikdy nemusí zastavit. Naše rozsáhlé sklady Vám zajistí obrovský výběr a pružnost odběru Vámi vybraných materiálů.

Společnost vlastní 4 střešní výtahy GEDA – combilift s dosahem až 30 m a nosností 250 kg, 30 m zvonkových schozů GEDA a moderní vozový park k zavážení materiálu a odvozu stavební suti.

Mezi naše služby patří také výškové práce, a to díky plošině BLUELIFT R 220 C značky Rothlehner s dosahem až 22 metrů, která umožňuje práci i v interiérech.

Pište, volejte, navštivte nás, těšíme se na Vás!