Montáž a výstavba střech

Montáž a výstavba střech​Střecha domu, která vydrží několik desítek let, tak to je střecha od A-Z Bau s.r.o. Montáž a výstavba střech patří k hlavní činnosti naší společnosti. Provádíme komplexní řešení montáže a výstavby střech.

Montáž střech

Společnost A-Z Bau s.r.o. zdarma zaměří Vaši střechu a zdarma vypracují nezávazný cenový návrh. Materiál potřebný pro Vaši střechu přivezou a zajistí odvoz a likvidaci staré střešní krytiny. Díky našim profesionálům na klempířské, tesařské a drobné zednické práce pro Vás montáž střechy už nebude takový problém, postavíme Vám střechu na míru, střechu dle Vašich představ a požadavků.

Výstavba střech

Montáže střešních krytin by vždy měli provádět zkušené a proškolené pokrývačské a klempířské firmy.

Kvalitu námi odvedené střechy garantujeme i pečlivě vybranými dodavateli střešních krytin, jakými jsou výrobci pálených tašek Tondach a Meindl, betonových tašek Bramac a Beta a jsme autorizováni k montáži modifikovaných pásů Ikopal. Díky bohatým zkušenostem v oblasti montáže a výstavby střech Vám rádi poradíme s výběrem střešní krytiny právě pro Vaši střechu. A-Z Bau s.r.o. je autorizovanou montážní firmou a poskytujeme záruku na montáž a výstavbu střech. Kvalitu a profesionalitu, se kterou přistupujeme k jednotlivým montážím a výstavbě střech dokazují naší spokojení klienti v kategorii Reference.

Kompletní střecha

Nabízíme široký sortiment střešních doplňků, jako jsou podstřešní fólie, střešní okna různých typů, běžné i atypické vikýře, okapy, žlaby a svody, nebo různé klempířské prvky a hromosvody.

Fotogalerie